- Twój kompan każdej podróży

Kim jest

Marka produktów stworzonych z potrzeby i sprawdzonych w podróży.

Poduszki

Johnny Adventure jest poduszką stworzoną dla osób aktywnie spędzających czas, często podróżujących, a także dla każdego, kto ceni sobie wygodę podczas odpoczynku. Nasza poduszka łączy w sobie komfort oraz wytrzymałość, jednocześnie jej niewielki rozmiar sprawi, że stanie się towarzyszem każej podróży. Pianka termoelastyczna, z której powstaje Johnny, jest niezwykle wygodna - dopasowuje się do krzywizn ciała reagując dodatkowo na temperaturę.
Johnny dostępny jest w wielu kolorach i wzorach oraz kilku wariantach modeli. Każdy znajdzie tutaj poduszkę dla siebie.
Wodoodporny i praktyczny pokrowiec pozwoli cieszyć się komfortem w każdych warunkach pogodowych i w każdym zakątku świata.

Materace podróżne

Gdzie kupić

Jeśli chcesz zostać naszym dystrybutorem, zgłoś się do nas.

Gdzie był

WST??P

Słowem wstępu nunc in lacinia auctor, eros lacus aliquet velit, quis lobortis risus nunc nec nisi. Maecenas et turpis vitae velit volutpat porttitor a sit amet est. Uthasellus facilisis, nunc in lacinia auctor, eros

KATALOG DO POBRANIA

W naszym katalogu znajdziecie Państwo pełną gamę produktów oraz szereg istotnych informacji, które pomogą ci zdecydować, który Johnny jest dla Ciebie najlepszy.

SZYBKI KONTAKT

Zostaw nam wiadomość. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Badum Tomasz Łabno, pod adresem: 33-140 Lisia Góra, ul. Spacerowa 60, NIP 873 100 73 05, REGON 850260533.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem jest Badum Tomasz Łabno, pod adresem: 33-140 Lisia Góra, ul. Spacerowa 60, NIP 873 100 73 05, REGON 850260533.