- Twój kompan w każdej podróży!

Kim jest

Marka produktów sprawdzonych w podróży

Produkty

Johnny Adventure to seria produktów stworzona dla osób aktywnie spędzających czas, często podróżujących, a także dla każdego, kto ceni sobie wygodę podczas odpoczynku.

Nasze produkty łączą w sobie komfort oraz wytrzymałość, jednocześnie ich rozmiar i możliwość złożenia sprawiają, że staną się one towarzyszami każdej podróży. Pianki, z których powstają poduszki Johnny są niezwykle komfortowe - dopasowują się do krzywizn ciała reagując dodatkowo na temperaturę. Natomiast nasze materace tworzymy z innowacyjnych pianek, zachowujących przez wiele lat swoje właściwości.

Johnny Adventure dostępny jest w wielu kolorach oraz wariantach modeli. Wszystkie produkty posiadają zdejmowane pokrowce.

JOHNNY ADVENTURE

9 kolorów do wyboru

JOHNNY ADVENTURE KIDS

dla dzieci w 9 kolorach

JOHNNY ADVENTURE PRO

twardsze podparcie

Materace podróżne

Materac Podróżny SemiVisco
Johnny Adventure

Komfortowy turystyczny rolowany materac wykonany z nowej generacji sprężystej pianka SemiVisco odpornej na odkształcenia. Zaletą pianki SemiVisco jest duża gęstość podobna do lateksu. Bawełniany pokrowiec rozsuwany po 2 bokach jest wzmocniony od spodu wytrzymałą tkaniną tapicerską.

Wymiary: 200 x 90 cm.

Czytaj więcej

Materac Podróżny DuraComfy
Innowacyjna pianka TIGER touch®

Komfortowy, turystyczny, rolowany materac. Jest wykonany z nowej generacji pianki TIGER touch® pozyskinawej z innych polimerów niż tradycyjne pianki, dlatego zawiera mniej lotnych związków organicznych oraz spełnia wymogi standardu "Oeko-Tex". To co wyróżnia piankę TIGER touch® to długoletnie zachowanie swoich komfortowych właściwości - nawet przez 9 lat!

Otwarte pory pianki zapewniają dobra przepuszczalność powietrza oraz absorpcję ciepła. wyjątkowy wzór przypomina futro tygrysa. Bawełniany pokrowiec rozsuwany po 2 bokach jest wzmocniony od spodu wytrzymałą tkaniną tapicerską. ??atwy do zdjęcia i czyszczenia, do prania w pralce.

Wymiary: 200 x 90 cm.

Czytaj więcej

Gdzie kupić

Jeśli chcesz zostać naszym dystrybutorem, zgłoś się do nas.

Gdzie był

Podróżnicy, którzy wybrali Johnny'ego na swojego towarzysza dzielą się z nami zdjęciami z najdalszych zakątków świata. Sprawdź gdzie był Johnny...

KATALOG DO POBRANIA

W naszym katalogu znajdziecie Państwo pełną gamę produktów oraz szereg istotnych informacji, które pomogą ci zdecydować, który Johnny jest dla Ciebie najlepszy.

SZYBKI KONTAKT

Zostaw nam wiadomość. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Badum Tomasz Łabno, pod adresem: 33-140 Lisia Góra, ul. Spacerowa 60, NIP 873 100 73 05, REGON 850260533.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem jest Badum Tomasz Łabno, pod adresem: 33-140 Lisia Góra, ul. Spacerowa 60, NIP 873 100 73 05, REGON 850260533.